Campeonato Paulista Segunda Divisão 2019
In 2019 werd het 46ste Campeonato Paulista Segunda Divisão gespeeld voor voetbalclubs uit de Braziliaanse staat São Paulo. De competitie werd georganiseerd door de FPF en werd gespeeld van 6 april tot 2 november. Paulista werd kampioen.
Format
- Eerste fase: De 41 deelnemers werden verdeeld over zes groepen van elk zeven teams, één groep bestond uit zes teams. De clubs spelen uit en thuis tegen elkaar en de top vier van elke groep plaatste zich voor de tweede fase.
- Tweede fase: De 24 overblijvers worden in zes groepen van vier verdeeld. Ze spelen uit en thuis tegen elkaar en de twee eerste van elke groep en de vier beste derdes plaatsten zich voor de derde fase.
- Derde fase: De 16 overblijvers worden in vier groepen van vier verdeeld. Ze spelen uit en thuis tegen elkaar en de twee eerste van elke groep plaatsten zich voor de eindfase.
- Eindfase: De 8 resterende teams spelen tegen elkaar met rechtstreekse uitschakeling. De twee finalisten bekampen elkaar voor de titel en beide teams promoveren naar de Série A3.
Eerste fase
Groep 1
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fernandópolis | 12 | 7 | 4 | 1 | 20:8 | 25 |
2. | Andradina | 12 | 7 | 3 | 2 | 16:9 | 24 |
3. | Tupã | 12 | 5 | 2 | 5 | 15:16 | 17 |
4. | José Bonifácio | 12 | 5 | 2 | 5 | 12:15 | 17 |
5. | Osvaldo Cruz | 12 | 4 | 3 | 5 | 12:11 | 15 |
6. | Bandeirante | 12 | 3 | 2 | 7 | 9:17 | 11 |
7. | América | 12 | 2 | 2 | 8 | 7:15 | 8 |
Geplaatst voor tweede fase |
Groep 2
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Francana | 12 | 7 | 3 | 2 | 29:13 | 24 |
2. | Catanduva | 12 | 5 | 5 | 2 | 19:13 | 20 |
3. | Matonense | 12 | 5 | 3 | 4 | 20:14 | 18 |
4. | Catanduvense | 12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 17 |
5. | Inter de Bebedouro | 12 | 4 | 5 | 3 | 17:14 | 17 |
6. | Taquaritinga | 12 | 4 | 3 | 5 | 17:19 | 15 |
7. | Sãocarlense | 12 | 1 | 1 | 10 | 7:36 | 4 |
Geplaatst voor tweede fase |
Groep 3
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | XV de Jaú | 12 | 7 | 3 | 2 | 22:9 | 24 |
2. | Rio Branco | 12 | 7 | 3 | 2 | 15:8 | 24 |
3. | Itapirense | 12 | 6 | 3 | 3 | 17:13 | 21 |
4. | Independente | 12 | 6 | 1 | 5 | 21:11 | 19 |
5. | União Barbarense | 12 | 4 | 2 | 6 | 18:23 | 14 |
6. | Jaguariúna | 12 | 2 | 3 | 7 | 14:23 | 9 |
7. | Brasilis | 12 | 1 | 3 | 8 | 5:25 | 6 |
Geplaatst voor tweede fase |
Groep 5
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulista | 12 | 9 | 2 | 1 | 31:10 | 29 |
2. | São José | 12 | 6 | 5 | 1 | 22:13 | 23 |
3. | Amparo | 12 | 5 | 6 | 1 | 31:14 | 21 |
4. | Joseense | 12 | 4 | 5 | 3 | 22:14 | 17 |
5. | União de Mogi | 12 | 4 | 2 | 6 | 18:23 | 11 |
6. | Manthiqueira | 12 | 2 | 3 | 7 | 7:20 | 9 |
7. | Atlético Mogi | 12 | 0 | 1 | 11 | 8:45 | 1 |
Geplaatst voor tweede fase |
Groep 6
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flamengo | 12 | 7 | 2 | 3 | 20:12 | 23 |
2. | União Suzano | 12 | 6 | 4 | 2 | 20:16 | 22 |
3. | Guarulhos | 12 | 6 | 3 | 3 | 15:8 | 21 |
4. | Mauá | 12 | 4 | 4 | 4 | 10:13 | 16 |
5. | Mauaense | 12 | 5 | 5 | 2 | 16:8 | 14 |
6. | Barcelona | 12 | 2 | 4 | 6 | 11:18 | 10 |
7. | Jabaquara | 12 | 0 | 2 | 10 | 8:25 | 2 |
Geplaatst voor tweede fase |
Tweede fase
Groep 7
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fernandópolis | 6 | 3 | 3 | 0 | 9:6 | 12 |
2. | Itapirense | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 9 |
3. | Catanduva | 6 | 1 | 4 | 1 | 7:6 | 7 |
4. | VOCEM | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:11 | 2 |
Geplaatst voor derde fase |
Groep 8
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Independente | 6 | 3 | 3 | 0 | 5:1 | 12 |
2. | Francana | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:3 | 8 |
3. | Assisense | 6 | 1 | 3 | 2 | 2:5 | 6 |
4. | Andradina | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:9 | 5 |
Geplaatst voor derde fase |
Groep 9
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mauá | 6 | 3 | 3 | 0 | 7:3 | 12 |
2. | Amparo | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:3 | 9 |
3. | Itararé | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | 5 |
4. | XV de Jaú | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | 5 |
Geplaatst voor derde fase |
Groep 10
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marília | 6 | 3 | 3 | 0 | 13:5 | 12 |
2. | Rio Branco | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:6 | 8 |
3. | Guarulhos | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:10 | 7 |
4. | Joseense | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:17 | 5 |
Geplaatst voor derde fase |
Groep 11
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulista | 6 | 3 | 2 | 1 | 14:4 | 11 |
2. | Tupã | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:5 | 11 |
3. | Catanduvense | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 11 |
4. | União Suzano | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:20 | 0 |
Geplaatst voor eindfase |
Derde fase
Groep 13
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marília | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
2. | Francana | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 10 |
3. | Catanduva | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:5 | 8 |
4. | Tupã | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:11 | 6 |
Geplaatst voor eindfase |
Groep 14
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fernandópolis | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 13 |
2. | São José | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:7 | 9 |
3. | Guarulhos | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:6 | 9 |
4. | Catanduvense | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:14 | 1 |
Geplaatst voor eindfase |
Groep 15
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flamengo | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
2. | Rio Branco | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | 9 |
3. | Itapirense | 6 | 1 | 4 | 1 | 10:8 | 7 |
4. | Mauá | 6 | 1 | 2 | 3 | 10:13 | 5 |
Geplaatst voor eindfase |
Groep 16
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulista | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:6 | 11 |
2. | Assisense | 6 | 3 | 1 | 2 | 5:6 | 10 |
3. | Independente | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 8 |
4. | Amparo | 6 | 1 | 1 | 4 | 8:11 | 4 |
Geplaatst voor eindfase |
Eindfase
Beide finalisten promoveren naar de Série A3 2020. In geval van gelijkspel gaat de club met het beste resultaat over de gehele competitie door.
kwartfinale | halve finale | finale | ||||||||||||||||
Paulista | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Assisense | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||
Paulista | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||
Flamengo | 0 | 1 | 1 | |||||||||||||||
Flamengo | 2 | 3 | 5 | |||||||||||||||
Francana | 0 | 3 | 3 | |||||||||||||||
Paulista | 0 | 3 | 3 | |||||||||||||||
Marília | 0 | 3 | 3 | |||||||||||||||
Fernandópolis | 1 | 3 | 4 | |||||||||||||||
Rio Branco | 2 | 0 | 2 | |||||||||||||||
Fernandópolis | 0 | 1 | 1 | |||||||||||||||
Marília | 2 | 1 | 3 | |||||||||||||||
Marília | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||
São José | 2 | 0 | 2 |
Kampioen
Campeonato Paulista de 2019 Segunda Divisão |
---|
PAULISTA Kampioen (1° titel) |
Topschutters
Speler | Goals | Club | |
---|---|---|---|
Murilo | 15 | Fernandópolis | |
Mayco | 14 | Amparo | |
João Vitor | 12 | Francana | |
Batalla | 12 | XV de Jaú | |
Jeferson | 11 | Paulista |
Externe link
- RSSSF