Tsjecho-Slowakije op de Olympische Winterspelen 1952
Tsjecho-Slowakije op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Tsjecho-Slowakije | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | TCH | |||||||||||||||||||||
Olympische Winterspelen 1952 in Oslo | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Tsjecho-Slowakije op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 | ||||||||||||||||||||||
Tsjecho-Slowakije op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 | ||||||||||||||||||||||
Andere gerelateerde deelnames | ||||||||||||||||||||||
Bohemen (1900–1912) Tsjechië (1994–) Slowakije (1994–) | ||||||||||||||||||||||
|
Tijdens de Olympische Winterspelen van 1952, die in Oslo (Noorwegen) werden gehouden, nam Tsjecho-Slowakije voor de zesde keer deel.
Deelnemers en resultaten
Langlaufen
Zie Langlaufen op de Olympische Winterspelen 1952 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Vlastimil Melich | 18 km (m) | 29e | 1:10.09 (+8.35) |
Vladimír Šimůnek | 47e | 1:12.34 (+11.00) | |
Štefan Kovalčík | dnf | opgave | |
Jaroslav Cardal | 50 km (m) | 14e | 4:01.49 (+28.16) |
František Balvín | 21e | 4:21.19 (+47.46) | |
Vladimír Šimůnek Štefan Kovalčík Vlastimil Melich Jaroslav Cardal | 4x10 km estafette | 8e | 2:37.12 (+16.56) (38.59 / 39.50 / 40.24 / 37.59) |
Noordse combinatie
Zie Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 1952 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Vlastimil Melich | mannen | 16e | 390,82 punten schans: 179,0 (58,0+56,0+58,0 m) 18 km: 211,82 (1:10.09) |
IJshockey
Zie IJshockey op de Olympische Winterspelen 1952 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jan Richter Jozef Záhorský Slavomír Bartoň Miloslav Blažek Václav Bubník Vlastimil Bubník Miloslav Charouzd Bronislav Danda Karel Gut Vlastmil Hajšman Jan Lidral Miroslav Nový Miloslav Ošmera Zdeňek Pýcha Miroslav Rejman Oldřich Sedlák Jiří Sekyra | mannen | 4e | toernooi: 8-2 Tsjecho-Slowakije - Polen 6-0 Tsjecho-Slowakije - Noorwegen 6-1 Tsjecho-Slowakije - Duitsland 1-4 Tsjecho-Slowakije - Canada 11-2 Tsjecho-Slowakije - Finland 8-3 Tsjecho-Slowakije - Zwitserland 3-6 Tsjecho-Slowakije - Verenigde Staten 4-0 Tsjecho-Slowakije - Zweden beslissingswedstrijd bronzen medaille: 3-5 Tsjecho-Slowakije - Zweden |
Bronnen, noten en/of referenties
|