Стрибки у воду на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2019
Стрибки у воду на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2019 | |
---|---|
Країна-господар | Кванджу, Південна Корея |
Дата проведення | 12–20 липня |
Країни-учасниці | 47 |
Спортсмени | 267 |
Змагання | 13 |
← 2017 2022 → |
Чемпіонат світу ФІНА 2019 | ||
---|---|---|
Артистичне плавання | ||
Соло | ||
Технічна | жінки | |
Довільна | жінки | |
Дуети | ||
Технічна | жінки | |
Технічна | змішані | |
Довільна | жінки | |
Довільна | змішані | |
Група | ||
Технічна | жінки | |
Довільна | жінки | |
Комбінація | жінки | |
Гайлайт | жінки | |
Стрибки у воду | ||
Індивідуальні | ||
1 м | чоловіки | жінки |
3 м | чоловіки | жінки |
10 м | чоловіки | жінки |
3 м і 10 м | змішана команда | |
Синхронні | ||
3 м | чоловіки | жінки |
3 м | змішані | |
10 м | чоловіки | жінки |
10 м | змішані | |
Хай-дайвінг | ||
20 м | жінки | |
27 м | чоловіки | |
Плавання на відкритій воді | ||
Індивідуальне | ||
5 км | чоловіки | жінки |
10 км | чоловіки | жінки |
25 км | чоловіки | жінки |
Естафета | ||
4x1,25 км | змішана | |
Плавання | ||
Вільний стиль | ||
50 м | чоловіки | жінки |
100 м | чоловіки | жінки |
200 м | чоловіки | жінки |
400 м | чоловіки | жінки |
800 м | чоловіки | жінки |
1500 м | чоловіки | жінки |
На спині | ||
50 м | чоловіки | жінки |
100 м | чоловіки | жінки |
200 м | чоловіки | жінки |
Брас | ||
50 м | чоловіки | жінки |
100 м | чоловіки | жінки |
200 м | чоловіки | жінки |
Батерфляй | ||
50 м | чоловіки | жінки |
100 м | чоловіки | жінки |
200 м | чоловіки | жінки |
Індивідуальне комплексне плавання | ||
200 м | чоловіки | жінки |
400 м | чоловіки | жінки |
Естафета вільним стилем | ||
4x100 м | чоловіки | жінки |
змішані | ||
4x200 м | чоловіки | жінки |
Естафета комплексом | ||
4x100 м | чоловіки | жінки |
змішані | ||
Водне поло | ||
Турнір | чоловіки | жінки |
Склади | чоловіки | жінки |
|
Докладніше: Чемпіонат світу з водних видів спорту 2019
Змагання зі стрибків у воду на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2019 тривали з 12 до 20 липня 2019 року.
Змагання
Змагання в індивідуальних дисциплінах складалися з попереднього раунду, півфіналів і фіналів. Порядок виступів спортсменів у попередньому раунді визначався випадковим вибором за допомогою комп'ютера. 18 стрибунів з найвищими оцінками потрапляли до півфіналу, де так само визначалися 12 фіналістів.
Розклад змагань
Розіграно 13 комплекти нагород[1].
Вказано місцевий час (UTC+9).
Дата | Час | Дисципліна |
---|---|---|
12 липня 2019 | 11:00 | Трамплін, 1 метр (чоловіки), попередній раунд |
15:30 | Трамплін, 1 метр (жінки), попередній раунд | |
13 липня 2019 | 10:00 | Синхронний трамплін, 3 метри (чоловіки), попередній раунд |
13:00 | Змішана синхронна вишка, 10 метрів, фінал | |
15:30 | Трамплін, 1 метр (жінки), фінал | |
20:45 | Синхронний трамплін, 3 метри (чоловіки), фінал | |
14 липня 2019 | 10:00 | Синхронна вишка, 10 метрів (жінки), попередній раунд |
15:30 | Трамплін, 1 метр (чоловіки), фінал | |
20:45 | Синхронна вишка, 10 метрів (жінки), фінал | |
15 липня 2019 | 10:00 | Синхронний трамплін, 3 метри (жінки), попередній раунд |
13:00 | Синхронна вишка, 10 метрів (чоловіки), попередній раунд | |
15:30 | Синхронний трамплін, 3 метри (жінки), фінал | |
20:45 | Синхронна вишка, 10 метрів (чоловіки), фінал | |
16 липня 2019 | 10:00 | Вишка, 10 метрів (жінки), попередній раунд |
15:30 | Вишка, 10 метрів (жінки), півфінал | |
20:45 | Командні змагання | |
17 липня 2019 | 10:00 | Трамплін, 3 метри (чоловіки), попередній раунд |
15:30 | Трамплін, 3 метри (чоловіки), півфінал | |
20:45 | Вишка, 10 метрів (жінки), фінал | |
18 липня 2019 | 10:00 | Трамплін, 3 метри (жінки), попередній раунд |
15:30 | Трамплін, 3 метри (жінки), півфінал | |
20:45 | Трамплін, 3 метри (чоловіки), фінал | |
19 липня 2019 | 10:00 | Вишка, 10 метрів (чоловіки), попередній раунд |
15:30 | Вишка, 10 метрів (чоловіки), півфінал | |
20:45 | Трамплін, 3 метри (жінки), фінал | |
20 липня 2019 | 15:30 | Змішаний синхронний трамплін, 3 метри, фінал |
20:45 | Вишка, 10 метрів (чоловіки), фінал |
Медальний залік
Таблиця медалей
* Країна-господарка (Південна Корея)
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Китай | 12 | 4 | 1 | 17 |
2 | Австралія | 1 | 0 | 1 | 2 |
3 | Росія | 0 | 3 | 1 | 4 |
4 | Канада | 0 | 2 | 0 | 2 |
5 | Мексика | 0 | 1 | 3 | 4 |
США | 0 | 1 | 3 | 4 | |
7 | Велика Британія | 0 | 1 | 2 | 3 |
8 | Малайзія | 0 | 1 | 0 | 1 |
9 | Німеччина | 0 | 0 | 1 | 1 |
Південна Корея* | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Загалом (10 збірних) | 13 | 13 | 13 | 39 |
Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Трамплін, 1 метр[2] докладніше | Ван Цзунюань Китай | 440.25 | Роммель Пачеко Мексика | 420.15 | Пен Яньфен Китай | 415.00 |
Трамплін, 3 метри[3] докладніше | Сє Сиї Китай | 545.45 | Цао Юань Китай | 517.85 | Джек Лафер Велика Британія | 504.55 |
Вишка, 10 метрів[4] докладніше | Ян Цзянь Китай | 598.65 | Ян Хао Китай | 585.75 | Олександр Бондар Росія | 541.05 |
Синхронний трамплін, 3 метри[5] докладніше | Китай (CHN) Цао Юань Сє Сиї | 439.74 | Велика Британія (GBR) Даніель Гудфеллоу Джек Лафер | 415.02 | Мексика (MEX) Яель Кастільйо Хуан Селая | 413.94 |
Синхронна вишка, 10 метрів[6] докладніше | Китай (CHN) Цао Юань Чень Айсень | 486.93 | Росія (RUS) Олександр Бондар Віктор Мінібаєв | 444.60 | Велика Британія (GBR) Том Дейлі Метью Лі | 425.91 |
Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Трамплін, 1 метр[7] докладніше | Чень Ївень Китай | 285.45 | Сара Бейкон США | 262.00 | Кім Су Чі Південна Корея | 257.20 |
Трамплін, 3 метри[8] докладніше | Ши Тінмао Китай | 391.00 | Ван Хань Китай | 372.85 | Меддісон Кіні Австралія | 367.05 |
Вишка, 10 метрів[9] докладніше | Чень Юйсі Китай | 439.00 | Лу Вей Китай | 377.80 | Ділейні Шнелл США | 364.20 |
Синхронний трамплін, 3 метри[10] докладніше | Китай (CHN) Ши Тінмао Ван Хань | 342.00 | Канада (CAN) Дженніфер Абель Мелісса Сітріні-Больйо | 311.10 | Мексика (MEX) Паола Еспіноса Мелані Ернандес | 294.90 |
Синхронна вишка, 10 метрів[11] докладніше | Китай (CHN) Лу Вей Чжан Цзяці | 345.24 | Малайзія (MAS) Льон Мунь Ї Панделела Рінонг | 312.72 | США (USA) Саманта Бромберг Катріна Янг | 304.86 |
Змішані
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Трамплін, 3 метри[12] докладніше | Австралія (AUS) Меттью Картер Меддісон Кіні | 304.86 | Канада (CAN) Франсуа Імбо-Дюлак Дженніфер Абель | 304.08 | Німеччина (GER) Лоу Массенберг Тіна Пунцель | 301.62 |
Вишка, 10 метрів[13] докладніше | Китай (CHN) Лянь Цзюньцзє Си Яцзе | 346.14 | Росія (RUS) Віктор Мінібаєв Катерина Бєляєва | 311.28 | Мексика (MEX) Дієго Баллеса Марія Санчес | 287.64 |
Команда[14] докладніше | Китай (CHN) Ян Цзянь Лінь Шань | 416.65 | Росія (RUS) Сергій Назін Юлія Тімошиніна | 390.05 | США (USA) Ендрю Капоб'янко Катріна Янг | 357.60 |
Примітки
- ↑ Розклад змагань (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 22 червня 2019. Процитовано 17 червня 2022.
- ↑ трамплін, 1 метр (чоловіки), результати (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 14 липня 2019. Процитовано 14 липня 2019.
- ↑ трамплін, 3 метри (чоловіки), результати
- ↑ вишка, 10 метрів (чоловіки), результати
- ↑ синхронний трамплін, 3 метри (чоловіки), результати (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 20 липня 2019. Процитовано 14 липня 2019.
- ↑ синхронна вишка, 10 метрів (чоловіки), результати
- ↑ трамплін, 1 метр (жінки), результати (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 13 липня 2019. Процитовано 13 липня 2019.
- ↑ трамплін, 3 метри (жінки), результати (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 20 липня 2019. Процитовано 19 липня 2019.
- ↑ вишка, 10 метрів (жінки), результати
- ↑ синхронний трамплін, 3 метри (жінки), результати
- ↑ синхронна вишка, 10 метрів (жінки), результати (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 15 липня 2019. Процитовано 14 липня 2019.
- ↑ змішаний синхронний трамплін, 3 метри, результати
- ↑ змішана синхронна вишка, 10 метрів results (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 13 липня 2019. Процитовано 13 липня 2019.
- ↑ Team event results
Посилання
- Офіційний веб-сайт
|