NM i friidrett 2004
NM i friidrett 2004 | |||
---|---|---|---|
Generell informasjon | |||
Idrettsgren | Friidrett | ||
Vertsby | Florø | ||
Vertsland | Norge | ||
Arena(er) | Florø | ||
Dato | 6.–8. august | ||
Mesterskap | |||
Forrige – neste | |||
2003 – 2005 |
Norgesmesterskapet i friidrett 2004 er en felles betegnelse på flere arrangementer som i løpet av kalenderåret 2004 kåret norgesmestere i friidrettsøvelsene.
Hovedmesterskapet ble arrangert i Florø 6. – 8. august. Arrangører var Florø TIF. Kongepokalene ble vunnet av Andreas Thorkildsen og Grete Etholm Snyder.
Følgende øvelser ble arrangert utenfor hovedmesterskapet:
- NM i friidrett innendørs 2004 – Stange 14. – 15. februar
- Halvmaraton – Bergen 9. oktober (Fanaløpet)
- Maraton – Tromsø 19. juni (Midnight Sun Marathon)
- Stafetter – Åkrestrømmen 28. – 29. august
- NM i mangekamp 2004 – Moss 24. – 25. juli
- Terrengløp, kort løype og stafett – Sandvika 24. april
- Terrengløp, lang løype – Lillehammer 18. september
Mestvinnende utøver på herresiden ble Henrik Sandstad som ble norgesmester på 5000 meter, 10000 meter, halvmaraton og 10 km terrengløp. Beste kvinne ble Ragnhild Kvarberg med gull på 1500 meter og 2 km terrengløp, samt sølv på 800 meter.
Kvinner
100 meter
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Anne Cathrine Bakken | IK Tjalve | 12.03 |
02 | Elisabeth Slettum | Skjalg IL | 12.20 |
03 | Tina Stilson | Trondheim Friidrett | 12.23 |
200 meter
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Sigvor Melve | IL i BUL | 24.49 |
02 | Elisabeth Slettum | Skjalg IL | 24.80 |
03 | Anne Cathrine Bakken | IK Tjalve | 25.07 |
03 | Ellen Kr. Strøm | Trondheim Friidrett | 25.07 |
400 meter
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Sigvor Melve | IL i BUL | 55.50 |
02 | Stine Meland Tomb | Trondheim Friidrett | 55.76 |
03 | Lise Margareth Jensen | IL Norna-Salhus | 56.31 |
800 meter
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Alvilde Ossum | SK Vidar | 2:07.37 |
02 | Ragnhild Kvarberg | FIK Ren-Eng | 2:07.73 |
03 | Ingvill Måkestad | IL Korlevoll | 2:08.18 |
1500 meter
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Ragnhild Kvarberg | FIK Ren-Eng | 4:20.25 |
02 | Ingvill Måkestad | IL Korlevoll | 4:20.40 |
03 | Hanne Lyngstad | IK Tjalve | 4:30.72 |
5000 meter
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Susanne Wigene | IK Tjalve | 15:59.64 |
02 | Kirsten Melkevik Otterbu | BFG Fana | 16:35.20 |
03 | Brit-Helen Simmenes | Osterøy IL | 17:46.56 |
10000 meter
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Bente Landøy | Haugesund IL | 34:14.78 |
02 | Kirsten Melkevik Otterbu | BFG Fana | 34:19.20 |
03 | Solveig Pedersen | Kristiansand IF | 37:22.27 |
Halvmaraton
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Kirsten Melkevik Otterbu | BFG Fana | 1:14:23 |
02 | Brynhild Synstnes | Åndalsnes IF | 1:16:52 |
03 | Brit-Helen Simmenes | Osterøy IL | 1:20:54 |
Maraton
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Sharon Broadwell | Royal Sport | 2:59:55 |
02 | Birgitta Pedersen | Storsteinnes IL | 3:20:19 |
03 | Merete Erga | Alta IF | 3:36.17 |
2 km terrengløp
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Ragnhild Kvarberg | FIK Ren-Eng | 06:42 |
02 | Hanne Lyngstad | IK Tjalve | 06:46 |
03 | Kirsten Melkevik Otterbu | BFG Fana | 07:02 |
6 km terrengløp
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Susanne Wigene | IK Tjalve | 20:57 |
02 | Kirsten Melkevik Otterbu | BFG Fana | 21:13 |
03 | Runa Bostad | SK Vidar | 21:50 |
Terrengstafett
Plass | Utøvere | Krets | Tid |
---|---|---|---|
01 | Ine Wigernæs Hanne Lyngstad Tonje Sekse | Oslo 3. lag | 28:03 |
02 | Annica Hernes Jessica Gunnarsson Sofie van der Vlist Spiten | Oslo 1. lag | 29:03 |
03 | Line Tveter Ingunn Weltzien Tone Ilstad Hjalmarsen | Akershus | 29:21 |
100 meter hekk
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Christina Vukicevic | Ski IL | 13.60 |
02 | Kamilla Brandt | IL Tyrving | 14.04 |
03 | Christine Skodvin | Ski IL | 14.21 |
400 meter hekk
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Lise Margareth Jensen | IL Norna-Salhus | 58.60 |
02 | Margit Katrine Strand | IK Tjalve | 59.17 |
03 | Mari Bones | Trondheim Friidrett | 60.90 |
3000 meter hinder
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Hanne Lyngstad | IK Tjalve | 10:29.45 |
02 | Jessica Gunnarsson | SK Vidar | 11:21.14 |
Kun 2 utøvere deltok i øvelsen
4 x 100 meter stafett
Plass | Utøvere | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Tina Stilson Stine Meland Tomb Trine Sjaastad Ellen Strøm | Trondheim Friidrett | 47.47 |
02 | Karoline Tjelta Larsen Elisabeth Slettum Christine Næsheim Bjørkvik Katrine Alfsnes | IL Skjalg | 48.65 |
03 | Hedvig Glomsrød Thale Glomsrød Marie Hagle Malene Hjørt | Fredrikstad IF | 48.66 |
4 x 400 meter stafett
Plass | Utøvere | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Ellen Strøm Mari Bones Cecilie Benedicte Isern Stine Meland Tomb | Trondheim Friidrett | 3:53.86 |
02 | Marie Tvare Vibecke Brun Ingrid Magnus Sigvor Melve | IL i BUL | 3:58.27 |
03 | Liv-Miriam Nordtømme Nina Katrine Brandt Synne Husby Rostad Kari Marte Brandt | Steinkjer FIK | 4:02.75 |
4 x 800 meter stafett
Plass | Utøvere | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Susanne Wigene Astrid Uhrenholdt Jacobsen Hanne Lyngstad Veslemøy Hausken | IK Tjalve | 9:06.16 |
02 | Line Tveter Cecilie Gjersum Lene Axelsen Ida Landgraff | IL Tyrving | 9:16.71 |
03 | Marianne Eide Jessica Gunnarson Alvhilde Ossum Gunnhild Berntsen | SK Vidar | 9:21.61 |
1000 meter stafett
Plass | Utøvere | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Tina Stilson Ellen Strøm Mari Bones Stine Meland Tomb | Trondheim Friidrett | 2:11.94 |
02 | IL i BUL | 2:13.63 | |
03 | IL Skjalg | 2:15.15 |
Høydehopp
Plass | Utøver | Klubb | Høyde |
---|---|---|---|
01 | Anne Gerd Eieland | Iveland IL | 1.82 |
02 | Øyunn Grindem | IL Sandvin | 1.73 |
03 | Ingrid Fardal | Gloppen FIL | 1.70 |
Lengdehopp
Plass | Utøver | Klubb | Lengde |
---|---|---|---|
01 | Cecilie Rise | Gloppen FIL | 6.02 |
02 | Lissie Moe | IL Tyrving | 5.83 |
03 | Maria Høgheim | Lysekloster IL | 5.78 |
Stavsprang
Plass | Utøver | Klubb | Høyde |
---|---|---|---|
01 | Cathrine Larsåsen | IL i BUL | 3.40 |
02 | Margit Katrine Strand | IK Tjalve | 3.20 |
03 | Elin Dølør | IL i BUL | 3.10 |
Tresteg
Plass | Utøver | Klubb | Lengde |
---|---|---|---|
01 | Cecilie Rise | Gloppen FIL | 13.02 |
02 | Maria Høgheim | Lysekloster IL | 12.53 |
03 | Vibecke Brun | IL i BUL | 12.24 |
Spydkast
Plass | Utøver | Klubb | Lengde |
---|---|---|---|
01 | Grethe Kleggetveit | Iveland IL | 48.13 |
02 | Bodil Hjelmeset | Gloppen FIL | 47.29 |
03 | Merete Knudsen | BFG Fana | 46.85 |
Diskos
Plass | Utøver | Klubb | Lengde |
---|---|---|---|
01 | Grete Etholm Snyder | IK Tjalve | 57.19 |
02 | Elin Isane | Gloppen FIL | 51.81 |
03 | Mona Holm | IL Norna-Salhus | 46.25 |
Etholm Snyder mottok kongepokalen for denne seieren
Kulestøt
Plass | Utøver | Klubb | Lengde |
---|---|---|---|
01 | Maren Romstad | Løten Friidrett | 13.61 |
02 | Grete Etholm Snyder | IK Tjalve | 13.27 |
03 | Elin Isane | Gloppen FIL | 13.24 |
Sleggekast
Plass | Utøver | Klubb | Lengde |
---|---|---|---|
01 | Mona Holm | IL Norna-Salhus | 59.45 |
02 | Ingelin Bareksten | Fri IL | 51.78 |
03 | Maren Romstad | Løten Friidrett | 49.89 |
Sjukamp
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 | Rannveig Kvalvik | Moss IL | 5224 |
02 | Elin Marvik | Haugesund IL | 5103 |
03 | Ellen Kr. Strøm | Trondheim Friidrett | 4821 |
Menn
100 meter
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Aham Okeke | IK Tjalve | 10.52 |
02 | Martin Rypdal | IL i BUL Tromsø | 10.59 |
03 | Yngve Sundsfjord | SK Vidar | 11.03 |
200 meter
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Aham Okeke | IK Tjalve | 21.35 |
02 | Quincy Douglas | IL Gular | 21.48 |
03 | Martin Rypdal | IL i BUL Tromsø | 21.63 |
400 meter
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Quincy Douglas | IL Gular | 46.70 |
02 | Morten Sand | Lillehammer IF | 47.53 |
03 | Kristoffer Nyhuus | SK Vidar | 48.46 |
800 meter
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Ådne Svahn Dæhlin | IL Gular | 1:51.70 |
02 | Hans Christian van Nijkerk | IL Gular | 1:51.90 |
03 | Tor Øivind Ødegård | Fredrikstad IF | 1:52.14 |
1500 meter
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Marius Bakken | IL Runar | 3:41.82 |
02 | Odd Morten Brekke | Gjesdal IL | 3:44.37 |
03 | Kjetil Måkestad | IL Korlevoll | 3:49.80 |
5000 meter
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Henrik Sandstad | SK Vidar | 14:17.25 |
02 | Trond Idland | Gjesdal IL | 14:35.92 |
03 | Terje Olsen | Heimdal IF | 14:36.25 |
10000 meter
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Henrik Sandstad | SK Vidar | 30:16.97 |
02 | Bjørnar Ustad Kristensen | Sandnes IL | 30:28.97 |
03 | Øystein Sylta | SK Vidar | 30:54.52 |
Halvmaraton
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Henrik Sandstad | SK Vidar | 1:06:48 |
02 | Bjarte Vik | Gjesdal IL | 1:08:07 |
03 | Henrik Strøm Andersen | IK Tjalve | 1:08:11 |
Maraton
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Knut Aalien | Ringerike FIK | 2:27:48 |
02 | Gudmund Høst | IL Heming | 2:30:56 |
03 | Egil Skarpsno | FIK Ren-Eng | 2:32:08 |
3 km terrengløp
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Marius Bakken | IL Runar | 08.44 |
02 | Trond Idland | Gjesdal IL | 08:58 |
03 | Terje Aggvin | Gjesdal IL | 09:05 |
10 km terrengløp
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Henrik Sandstad | SK Vidar | 32:08 |
02 | Terje Aggvin | Gjesdal IL | 32:47 |
03 | Bjarte Vik | Gjesdal IL | 32:53 |
Terrengstafett
Plass | Utøver | Krets | Tid |
---|---|---|---|
01 | Asle Tjelta Trond Idland Odd Morten Brekke | Rogaland 2. lag | 23:39 |
02 | Bjarte Vik Terje Aggvin Henrik Grøseth | Rogaland | 23:50 |
03 | Tore Sand-Hanssen Tore Bye Knut Aalien | Buskerud | 24:06 |
110 meter hekk
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Magnus Husby Rostad | Steinkjer FIK | 14.40 |
02 | Tom Erik Olsen | IL Norna-Salhus | 14.42 |
03 | Hans Olav Uldal | IK Grane | 14.78 |
400 meter hekk
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Atle McAdam | IK Tjalve | 51.35 |
02 | Michael Tomala | Minerva | 51.59 |
03 | Magnus Husby Rostad | Steinkjer FIK | 52.72 |
3000 meter hinder
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Jim Svenøy | SK Vidar | 8:38.09 |
02 | Bjørnar Ustad Kristensen | Sandnes IL | 8:41.25 |
03 | Øyvind Sylta | SK Vidar | 8:56.67 |
4 x 100 meter stafett
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Hans Yngvar Theodorsen Einar Inge Aasen Ole Thomas Andersen Rune Selstad | IF Hellas | 42.96 |
02 | Steffen Løvås Ove Lindekleiv Trond Lindanger Torleiv Hølland | Sandnes IL | 43.27 |
03 | Jens Otto Hammer Erlend Kolstø Pål Bakke Eirik Ulvestad | Trondheim Friidrett | 44.51 |
4 x 400 meter stafett
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Hans Christian van Nijkerk Ådne Svahn Dæhlin Eystein Lysholm Quincy Douglas | IL Gular | 3:14.47 |
02 | Rune Selstad Hans Yngvar Theodorsen Ole Thomas Andersen Einar Inge Aasen | IF Hellas | 3:17.35 |
03 | Terje Schjeldrup Paal Bakke Jon Fiva Erlend Kolstø | Trondheim Friidrett | 3:26.98 |
4 x 1500 meter stafett
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Mhrethu Dessalegn Robert Hisdal Øystein Engum Andersen Sturla Fostervold | IL Norna-Salhus | 16:22.87 |
02 | Jan Chr. Kaltenborn Kristian Nedregård Peter Mugisha Egil Reidar Osnes | IK Tjalve | 16:37.32 |
03 | Nicolay Bølling Abdiasis Abdiraman Stig Vervik Ellingsen Thomas B. Høgseth | IL Tyrving | 16:40.20 |
1000 meter stafett
Plass | Utøver | Klubb | Tid |
---|---|---|---|
01 | Eystein Lysholm Thomas Mellin-Olsen Karl Henrik Felde Quincy Douglas | IL Gular | 1:53.30 |
02 | IF Hellas | 1:54.20 | |
03 | SK Vidar | 1:54.70 |
Høydehopp
Plass | Utøver | Klubb | Høyde |
---|---|---|---|
01 | Jon Sigurd Utgårdsløkken | Aurskog-Høland | 2.07 |
02 | Andreas Aune Viken | Fredrikstad IF | 2.07 |
03 | Magnus Glendrange | Kvinesdal IL | 2.00 |
Lengdehopp
Plass | Utøver | Klubb | Lengde |
---|---|---|---|
01 | Thomas Mellin-Olsen | IL Gular | 7.37 |
02 | Lars Eric Sæther | Steinkjer FIK | 7.21 |
03 | Arjan Bos | IK Tjalve | 7.02 |
Stavsprang
Plass | Utøver | Klubb | Høyde |
---|---|---|---|
01 | Tom Erik Olsen | IL Norna-Salhus | 5.20 |
02 | Benjamin Jensen | IL Norna-Salhus | 5.20 |
03 | Alexander Olsen | Fri IL | 4.60 |
Tresteg
Plass | Utøver | Klubb | Lengde |
---|---|---|---|
01 | Lars Ytterhaug | Tjalve | 15.46 |
02 | Atjan Bos | IK Tjalve | 15.45 |
03 | Lars Eric Sæther | Steinkjer FIK | 15.28 |
Spydkast
Plass | Utøver | Klubb | Lengde |
---|---|---|---|
01 | Andreas Thorkildsen | SK Vidar | 81.38 |
02 | Ronny Nilsen | IL Norna-Salhus | 73.57 |
03 | Paul Solberg | IL Norna-Salhus | 72.15 |
Thorkildsen mottok kongepokalen for denne seieren
Diskos
Plass | Utøver | Klubb | Lengde |
---|---|---|---|
01 | Gjøran Sørli | IK Tjalve | 59.08 |
02 | Gaute Myklebust | IL Norna-Salhus | 54.60 |
03 | Svein Inge Valvik | IK Tjalve | 54.29 |
Kulestøt
Plass | Utøver | Klubb | Lengde |
---|---|---|---|
01 | Gjøran Sørli | IK Tjalve | 18.69 |
02 | Gaute Myklebust | IL Norna-Salhus | 17.90 |
03 | Stein T. Syversen | FIL Borg | 16.79 |
Sleggekast
Plass | Utøver | Klubb | Lengde |
---|---|---|---|
01 | Anders Halvorsen | IL Norna-Salhus | 63.17 |
02 | Bjørn Erik Pettersen | IK Tjalve | 62.22 |
03 | Bjørn Henning Bøe | Vestre Slidre IL | 61.24 |
Tikamp
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 | Benjamin Jensen | IL Norna-Salhus | 7820 |
02 | Hans Olav Uldal | IK Grane | 7733 |
03 | Knut H. Sommerfeldt | IF Hellas | 7435 |
Medaljeoversikt
Hovedmesterskap | Stafetter | Mangekamp | Maratonøvelser | Terrengløp | Sammenlagt | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klubb | ||||||||||||||||||
IK Tjalve | 10 | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 12 | 7 | 5 |
IL Norna-Salhus | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 5 | 3 |
SK Vidar | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | 1 | 7 |
IL Gular | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Trondheim Friidrett | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 |
IL i BUL | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Gloppen FIL | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Gjesdal IL | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 5 | 2 |
BFG Fana | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 |
FIK Ren-Eng | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 |
IF Hellas | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Steinkjer FIK | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Skjalg IL | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 |
IL Tyrving | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 |
IL Runar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Iveland IL | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Sandnes IL | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Haugesund IL | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
IL Korlevoll | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Fredrikstad IF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ski IL | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Fri IL | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Moss IL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Lysekloster IL | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Royal Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
IL i BUL Tromsø | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
IK Grane | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ringerike FIK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Aurskog-Høland | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Minerva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
IL Sandvin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Osterøy IL | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Åndalsnes IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Storsteinnes IL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Lillehammer IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
IL Heming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Heimdal IF | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Kristiansand IF | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Alta IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
FIL Borg | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Vestre Slidre IL | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Kvinesdal IL | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Kilder
- friidrett.no: Norske mesterskap
- Egil Svendsby (red.) Sportsboken 2004, s. 245-48. Schibsted. ISBN 978-82-516-2061-1.